در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
فولدر تبليغات
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :تبليغات
تاريخ: ۱۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۲:۱۲

فولدر چيست؟

فولدر يا پوشه، ابزاري است كه از طريق آن مي توان دسته اي از اوراق و اسناد را به صورت منظم و ترتيب شده در كنار هم قرار داد و نگهداري نمود.

فولدر در جنس ها و شكل هاي مختلفي ساخته و استفاده مي گردد كه رايج ترين آن فولدر هاي مقوايي با چاپ رنگي مي باشد. اين نوع از فولدر افزون بر جنبه محافظتي و بسته بندي براي اسناد و مدارك، به عنوان يك ابزار تبليغاتي و اطلاع رساني نيز بكار برده ميشود.

قالب فولدر معمولا به گونه اي طراحي ميگردد كه اجزاي آن در همديگر قفل گرديده و بدون نياز به چسب و صحافي وضعيت پايداري را ايجاد نمايد . حتي مي توان در برخي از انواع آن برش هايي براي الصاق كارت ويزيت يا سي دي تعبيه نمود.

انواع فولدر(پوشه)هاي تبليغاتي:

فولدرهاي 9 × 4:فولدرهاي 9 × 4 راهكار فوق‌العاده‌اي براي معرفي لوگو يا پيام تبليغاتي شما به شمار مي‌رود. اين فولدرها بهترين گزينه براي معرفي برنامه‌هاي مدارس، تبليغات تجاري، دفاتر حقوقي و غيره هستند.
فولدرهاي تبليغاتي با چاپ طلاكوب:پيام تبليغاتي شما با استفاده از كاغذ انتخاب شده توسط خود شما و چاپ طلاكوب بر روي فولدر چاپ مي‌شود و يك هديه تبليغاتي بسيار زيبا و تأثيرگذار را براي شما توليد مي‌كند.
پوشه‌هاي كاغذي با اندازه استاندارد: فولدرها و پوشه‌هاي تبليغاتي كاغذي كه مطابق با اندازه استاندارد كاغذها ساخته شده‌اند، باعث مرتب به نظر رسيدن اوراق و محتواي پوشه و زيبايي بيشتر برند شما در نگاه مشتريان و مخاطبان خواهد شد.
فولدرهاي سايز استاندارد: فولدرهاي داراي سايز استاندارد يكي از لوازم ضروري براي كار و فعاليت‌هاي بازاريابي در دفاتر اداري و حقوقي، بنگاه‌هاي معاملاتي، مدارس و غيره محسوب مي‌شود.
فولدرهاي چاپ شده و خالي (بدون چاپ) با قابليت سفارش به تعداد كم: براي سازماندهي و مرتب كردن مدارك و اوراق كاري شركت، شغل يا مدرسه خود مي‌توانيد از فولدرهاي بدون چاپ كه به تعداد كم قابل سفارش هستند، استفاده كنيد. فولدرهاي بدون چاپ ما براي مواقعي كه شركت شما براي يك رويداد يا مناسبت خاص نياز به تهيه فوري فولدر و پوشه به تعداد كم دارد، انتخاب مناسبي است.
فولدرهاي چرمي
فولدرهاي پلاستيكي: فولدرها و پوشه‌هاي پلاستيكي جنس بسيار بادوامي دارند و تبليغات زيباي شما را تا سال‌ها بعد، در معرض ديد نگه مي‌دارند. اين فولدرها براي تبليغات تجاري، سمينارها و برنامه‌هاي آموزشگاه‌ها، مدارس و غيره خيلي مناسب هستند.
فولدرهاي چاپ شده: فولدرهاي چاپ شده يك ابزار حرفه‌اي براي نگهداري اوراق و اسناد و نيز ارائه يك تصوير زيبا از شركت شما در نگاه مخاطبان در زمان ارائه سمينارها، جلسات و همايش‌ها مي‌باشد. همچنين اين فولدرها وقتي براي هديه به كاركنان، تهيه پكيج‌هاي خوشامدگويي و بسته لوازم شخصي بيماران در بيمارستان‌ها استفاده شود، تأثيرگذاري بسيار خوبي بر مخاطب خواهد داشت.
فولدرهاي قفل‌دار: فولدرهاي تبليغاتي قفل شونده، يك انتخاب بي‌نظير براي معرفي محصولات جديد، هديه دادن در گردهمايي كاركنان و غيره مي‌باشد. اين فولدرها اندازه‌هاي متنوعي دارند و سايز مناسب آن را مي‌توانيد مطابق با حجم كاغذ مورد نظر براي محتواي فولدر انتخاب كنيد. فولدرهاي تبليغاتي قفل‌دار با چاپ زيبا يك ابزار تبليغاتي شيك براي ارائه و نگهداري از اوراق و اسناد مهم مي‌باشد.
پوشه‌هاي سه وجهي: پوشه‌هاي تبليغاتي سه وجهي گزينه‌اي ايده‌آل براي به نمايش گذاشتن برند و پيام‌هاي تبليغاتي شما در فروشگاه‌ها، نمايشگاه‌هاي تجاري، سمينارها و غيره مي‌باشد.

كاربرد فولدرهاي تبليغاتي:

از كاربردهاي فولدر تبليغاتي به نگهداري و محافطت و يا اگر بهتر بگوييم براي جمع آوري اوراق اداري شركت ها در يك پوشه تبليغاتي كاغذي و استفاده آن بعنوان تبليغات و ارائه به مشتري دارد.

يك فولدر تبليغاتي با چاپ حرفه‌اي، فضاي ارزشمندي را براي نشر و عرضه اطلاعات به مخاطبان و مشتريان فعلي و آينده شما فراهم مي‌سازد. اقلامي كه با استفاده از فولدرهاي تبليغاتي مي‌توانيد منتشر كنيد شامل آگهي‌هاي تجاري، آگهي حراجي‌ها و فروش ويژه، معرفي يك شركت يا يك شغل، نامه‌هاي اداري، مدارك مديريت پروژه، دعوتنامه نمايشگاه‌هاي تجاري و هر نوع اوراق تبليغاتي ديگر مي‌باشند. از اين فولدرها براي ارتقاء سطح روابط شركت خود با مشتريان و مخاطبان استفاده كنيد.

سايزهاي استاندارد فولدر :
براي طراحي و چاپ فولدر عموما از سايزهاي متعارف و استاندارد استفاده مي شود ولي با توجه به نوع كاربرد از سايزهاي خاص نيز استفاده مي شود.

سايزهاي استاندارد:

A4 = 22 x 31 cm
B4 = 25 x 35 cm
A5 = 16 x 22 cm
B5 = 18 x 25 cm
سايزخشتي كوچك = 19x 19 cm
سايزخشتي بزرگ = 23x 23 cm
سايزپالتويي = 14x 19 cm

طراحي فولدر تبليغاتي :
چاپ فولدر تبليغاتي به اين صورت انجام ميشود كه پس از طراحي فولدر و طراحي قالب فولدر كار براي تهيه زينك به ليتوگرافي فرستاده ميشود و پس از آن نسبت به كاغذ مورد استفاده در ساخت فولدر به چاپ خانه مربوطه ارسال ميشود و كار چاپ آن با نظارت طراح و مشتري انجام ميپذيرد .

نظارت بر روي روند چاپ فولدر تبليغاتي يا چاپ پوشه تبليغاتي كاغذي به اين صورت است كه طراحي چاپي بايد در چاپ خانه از لحاط رنگ و سايز مشاهده و مورد نطارت قرار گيرد.

چاپ فولدر ها بصورت يكرو و دورو انجام ميپذيرد.

پس از جاپ طرح مربوط به قالب فولدر كه از قبل تهيه شده و يك نمونه از كاغذ چاپ شده به قالب ساز داده ميشود تا قالب مورد نطر رو بسازد .

پس از ساخت قالب به وسيله دستگاه لترپرس يا دايكات طرح مورد نطر برش خورده و در مرحله آخر اگر فولدر نياز به چسب داشت به صحافي رفته و ساخته فولدر كامل و به مشتري تحويل داده ميشود.

تعرفه چاپ فولدر تبليغاتي :
قيمت چاپ فولدر نسبت به گرماژ و جنس كاغذ يا مقوا مصرفي در ساخت آن فولدر متغير است بصورتي كه در بيشتر موارد از كاغذ هاي گلاسه ۲۵۰ يا ۳۰۰ يا ۳۵۰ گرمي استفاده يشود و اگر بخواهيم فولدر مقاوم تري داشته باشيم بايد قيمت بيشتري بدهيم و شاهد كيفيت بالاتري باشيم و از مقواهاي ايندلبرد ۳۰۰ و ۳۵۰ گرمي در ساخت فولدرها استفاده كنيم .

برچسب ها : 

طراحي لوگو , طراحي سايت , ساخت سايت , سئو , سئو سايت  ,  تبليغات گوگل 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]